Gumball VIP PL Games

595

Gumball VIP PL Games Latest Download For PC Windows 7,8,10,XP

Gumball VIP PL

Gumball VIP PL Games Apps Latest Download For PC Windows Full Version.Gumball VIP PL Games Full Version Download for PC.Download Gumball VIP PL Games Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.

The description of Gumball VIP PL

Do wszystkich wielbicieli Gumballa! W trakcie oglądania Cartoon Network wypróbujcie nową aplikację wyłącznie dla gumballowskich VIP-ów! Gdy zauważycie znak Gumball V.I.P. w telewizji, śledźcie dany odcinek i odpowiadajcie na pytania, aby wygrać wyjątkowe nagrody i zdobyć tytuł największego fana Gumballa.

Aplikacja Gumball V.I.P w magiczny sposób wykryje oglądany odcinek. Wystarczy tylko obserwować, jak w mgnieniu oka na Waszych urządzeniach pojawi się super odlotowa gra!

OGLĄDAJ I GRAJ
Niesamowity świat Gumballa może być jeszcze fajniejszy! Wystarczy, że rozwiążesz nasz interaktywny quiz w trakcie oglądania serialu. Spróbuj swojego szczęścia i odpowiedz na pytania wielokrotnego wyboru, dzięki którym Twoje ulubione odcinki serialu staną się ekscytującym wyzwaniem.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
Myślisz, że znasz Gumballa na wylot?! Przekonaj się, czy potrafisz udzielić odpowiedzi na pytania o to, co w danej chwili dzieje się na ekranie Twojego telewizora.

WALCZ Z CZASEM
Czas na odpowiedź na każde pytanie jest ograniczony, zatem do dzieła!

ZDOBĄDŹ SUPER NAGRODY
Im więcej prawidłowych odpowiedzi udzielisz, tym więcej zdobędziesz trofeów. Do każdego z nich dołączony jest specjalny kod V.I.P., dzięki któremu odblokujesz bezpłatną internetową nagrodę. Trofea umożliwią Ci także zdobycie innych odlotowych upominków od Cartoon Network!

Myślisz, że potrafisz sprostać wyzwaniu? Włącz Cartoon Network, gdy w telewizji pojawi się wspomniany znak, wejdź do aplikacji Gumball V.I.P. i daj się ponieść emocjom!

**********

Pobierając tę grę, pamiętaj, że:

– zawiera ona narzędzia analityczne służące do pomiaru jej wydajności i weryfikacji, które obszary powinny zostać udoskonalone;
– wysyła przypomnienia / aktywne powiadomienia, dzięki którym nie przegapisz ważnych aktualizacji i nowych treści;

Regulamin: http://www.cartoonnetwork.pl/terms-of-use
Polityka Prywatności: http://www.cartoonnetwork.pl/privacy-policy

How To Play Gumball VIP PL Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Gumball VIP PL Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Gumball VIP PL APPS for PC Windows.Now you can play Gumball VIP PL apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR