Twoje ACUVUE® Apps

647

Twoje ACUVUE® Apps Latest Download For PC Windows 7,8,10,XP

Twoje ACUVUE®

Twoje ACUVUE® Apps Latest Download For PC Windows Full Version.Twoje ACUVUE® Apps Full Version Download for PC.Download Twoje ACUVUE® Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.Twoje ACUVUE® zostało stworzone z myślą o osobach regularnie korzystających z produktów ACUVUE® od Johnson & Johnson, jak również tych, którzy zamierzają wypróbować soczewki kontaktowe po raz pierwszy. W aplikacji znajdziesz najnowsze oferty promocyjne, które można realizować w salonach optycznych w całej Polsce. Rejestrując się w programie lojalnościowym, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i pakiety zakupowe, a także zaproszenia na badanie wzroku. Twoje ACUVUE® przypomni Ci, kiedy przyjdzie czas na wymianę kontaktów i dostarczy przydatną wiedzę na temat zdrowego korzystania z soczewek optycznych.

Zadbaj o swój wzrok i pobierz aplikację dedykowaną w całości trosce o Twoje oczy. Dostępne dla użytkowników oferty obejmują główne produkty marki ACUVUE®, w tym soczewki jednodniowe ACUVUE® OASYS 1-Day i 1-DAY ACUVUE® MOIST oraz płyny do soczewek.

Jak działa aplikacja Twoje ACUVUE®?

Do aplikacji możesz zarejestrować się poprzez adres e-mail, swoje konto Google lub Facebooka. Po prawidłowym zalogowaniu otrzymasz szansę dołączenia do programu lojalnościowego Moje ACUVUE® oraz dostęp do aktualnych ofert. Przy każdej promocji możesz znaleźć na mapie salon optyczny, w którym ta obowiązuje. Żeby zrealizować wybrany voucher promocyjny, udaj się do jednego z salonów optycznych. Tam zostanie Ci udostępniony kod QR, który należy zeskanować. Po zeskanowaniu kodu pokaż ekran sprzedawcy i skorzystaj z oferty.

Aktualne oferty:

Pakiety promocyjne (3+1*, Płyn do soczewek gratis*)
Pakiet na Start (zniżka na badanie wzroku i pierwsze soczewki)*
Standard Jakości ACUVUE® (nauka zdejmowania i zakładania soczewek)*

*Zasady i regulamin promocji na stronie www.acuvue.pl

Program lojalnościowy Moje ACUVUE®:

Punkty za soczewki, soczewki za punkty!
Tylko poprzez naszą aplikację możesz zarejestrować się w programie lojalnościowym Moje ACUVUE® i korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać paragony z salonów optycznych na punkty i zdobywać nagrody w postaci opakowań wybranych soczewek kontaktowych ACUVUE®. Jeżeli regularnie zaopatrujesz się w soczewki kontaktowe u ulubionego optyka, program Twoje ACUVUE® jest stworzony dla Ciebie.*

Jak dołączyć do programu?

1. Po rejestracji w aplikacji przejdź do sekcji Program lojalnościowy Moje ACUVUE®.
2. Podaj dane niezbędne do udziału w promocjach i wybierz salon, w którym kupujesz produkty ACUVUE®.
3. Gotowe! Teraz za różne aktywności w obrębie aplikacji będziesz otrzymywać punkty. 500 punktów uprawnia do odbioru nagrody w wybranym salonie optycznym.

Aktualne oferty tylko dla uczestników programu lojalnościowego:

– Punkty za zakupy soczewek
– Punkty za zakupy płynów i kropli

*Zasady i regulamin promocji na stronie www.acuvue.pl

Inne funkcje aplikacji:
Przypomnienia o konieczności zakupu nowych soczewek
Wszystko o soczewkach (baza wiedzy dla użytkowników produktów ACUVUE®)
Mapa salonów optycznych

Aplikacja Twoje ACUVUE® jest własnością firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. Zakres przetwarzania danych osobowych jest dostępny pod adresem www.acuvue.pl/polityka-prywatnosci. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018

How To Play Twoje ACUVUE® Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Twoje ACUVUE® Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Twoje ACUVUE® APPS for PC Windows.Now you can play Twoje ACUVUE® apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR