ПДР України 2019 + тест Apps

563

ПДР України 2019 + тест Apps Latest Download For PC Windows 7,8,10,XP

ПДР України 2019 + тест

ПДР України 2019 + тест Apps Latest Download For PC Windows Full Version.ПДР України 2019 + тест Apps Full Version Download for PC.Download ПДР України 2019 + тест Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.Правила дорожнього руху (ПДР України) в останній редакції, дорожні знаки і таблички, дорожня розмітка, тести ПДР, з поясненнями* до кожного питання, що повністю відповідають офіційному іспиту у Сервісних центрах МВС України станом на 2019 рік. У додатку ви, також, знайдете перелік штрафів за порушення ПДР із останніми змінами, систематизований перелік основних законодавчих актів, які регламентують права, обов’язки водіїв та роботу патрульної поліції.

Додаток “ПДР України” — це завжди найсвіжіша версія Правил дорожнього руху України. Інформація про зміни у ПДР, штрафах, законодавстві, екзаменаційних питаннях ПДР оновлюється безпосередньо з сайту vodiy.ua.

* Пояснення до усіх питань, а також додаткові питання для усіх категорій доступні лише для користувачів Premium. Користувачі “Водій Юа” з підпискою (активованою платежем або кодом в особистому кабінеті на сайті) можуть активувати Premium безкоштовно. Вартість підписки становить 50 грн. Оплата здійснюється лише один раз.

Термін дії Premium опцій у застосунку не обмежується за умови, що застосунок не видаляється. Повторну активацію (у випадку видалення застосунку з повторним встановленням) на одному пристрої можна виконати протягом трьох місяців з дня оплати підписки. При виконанні ручної перепрошивки телефону (може бути актуально для деяких користувачів пристроїв Android) повторну активацію можна здійснити один раз, за умови, що активація на інших пристроях не проводилась.

Розробники цього застосунку не мають державного фінансування, створили і працюють над його розвитком за власний кошт, а також за підтримки рекламодавців та користувачів Premium – людей мотивованих на отримання найкращого результату за найкоротший час. Такі користувачі отримують додаткові переваги для тестування знань та підготовки до іспиту.

How To Play ПДР України 2019 + тест Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the ПДР України 2019 + тест Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install ПДР України 2019 + тест APPS for PC Windows.Now you can play ПДР України 2019 + тест apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR